Aktualnie obsługujemy tylko klientów hostingu - hosting-magento.pl. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Magento

Magento 1

Magento 1 zajmujemy się od 2013 roku. Przez ten okres czasu wypuściliśmy na rynek kilkanaście sklepów opartych o tą platformę. Od początku swojej działalności skupiamy się na poprawie wyglądu warstwy frontend i uatrakcyjnieniu jej dla internautów. Jednym z filarów naszej działalności jest instalacja skórek i dostosowywanie ich według zaleceń naszych klientów. Potrafimy też dać nowe życie leciwym rozwiązaniom, implementując m. in. responsive web design. Nieobce jest nam też tworzenie modułów, głównie wykonywanych na zlecenie naszych kontrachentów, które pomagają uporać się z najbardziej newralgicznymi problemami.

Często proponujemy naszym klientom aktualizację środowiska Magento do najnowszej na daną chwilę wersji - 1.9.x
.
Zyskują dzięki temu nie tylko najnowsze łatki i zabezpieczenia przed atakami hakerów, ale w głównej mierze dostęp do nowych funkcjonalności i wsparcia producentów zewnętrznych rozszerzeń dla Magento.

Pomagamy również w administrowaniu sklepem. 

Dodajemy i edytujemy produkty, konfigurujemy moduły, wspieramy kampanie promocyjne.

Magento 2

Magento 2 zajmujemy się od 2017 roku. Ze względu na stopień skomplikowania nowej wersji platformy, skupiamy się głównie na dostosowaniu wizualnym oraz konfiguracji funkcji niezbędnych do prawidłowego działania sklepu.

W ramach prac z Magento 2 realizujemy:


  • Tworzenie nowej instancji sklepu,
  • Instalację i konfigurację szablonów frontend,
  • Dopasowanie wyglądu do potrzeb klienta,
  • Instalacje i konfigurację modułów płatności, dostawy, mailingu itp.

Osoby zainteresowane współpracą serdecznie zapraszamy do kontaktu pod podanym w nagłówku numerem telefonu, adresem e-mail lub skorzystanie z formularza kontaktowego.

© 2020 magento-developer.pl napędzane przez Magento 2. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookie przeglądarki internetowej.